محل تبلیغات شما

به نام خالق و صاحب عشق

اثرعاشقی : امید و ناامیدی ( حرف زیبا و عاشقانه )

نویسنده :

سید علی محمدی

سید امید

تقدیم به خالق یک عشق مهدوی

( اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم )

حرف دل :

یه حرف یه حرف ، حرف های من کتاب شد.

حیف که همش سوال بی جواب شد.

دوستان اگه شهید نشدم ، واسم دعا کنید که بخشیده شوم و مرا حلال کنید.لطفا

بخش اول : امید

* ولایت سازی در قلب هنر است نه دیوانگی

* دل را میتوان آگاه کرد با سکــــــــوت

* عشق را نمیتوان فهمید زیرا این کلمه مقدسی و سنگین است و باید او را درک کرد

* آرام گرفتن دریا به نبودن موج ها نیست بلکه به نبودن < محبت > بین موج هاست که زیبا نیست #محبت ـ کنیم

* محبت ریشه ی کلامی است که از ته قلب سرچشمه میگیرد

* وطن یعنی آرامش و آرامش هم یعنی یه عاشق

* مینویسم این عشق در زمستان تا که بعد از او شود بهار #عشق ـ  #عشق ـ بهاری

* مرام از مرام چیزی یاد نخواهد گرفت زیرا مرام از عاشقی است که تنها مرام زندگیست

* عقاب ها هم میتوانند بالا بروند اما مهم عشق وجودشان است که خوشبخت میشوند

* تو دکتری و منم بیمارت < بدان خوب شدنم به تو بستگی دارد #عاشقانه

* درد عاشقی دارم عزیزم و موفقی اگر جستجو کنی مرا  #لبخند ـ عاشقانه

* هر عشقی هدف دارد و بدان هدفم تویی   #مهربانم

*  عشقم تنها سرمایه ی من است و بدان تنهام سرمایه ام نفس توست # عزیزم

* ارزش عشق بهاست نه ثروت و درس و کار # عشق

*  چشمت نزنن مهربانم چون از قلبت عشق می بارد # قلب ـ مهربان

* میدونم دوسم داری اندازه اش زیاده میدونم چون قلبت بهم گفت   # قلب ـ عاشق

* میبالم به خودم عاشقم و میسوزم که دوستت دارم و خواهم داشت  # عشق

* گفته اند زندگی زجر . نداری . درد . گریه . یاس و ناامیدی است اما بدانیم که آخرش خوششبختی است # زندگی

* آرامش قلبم را با تو حس میکنم که کنارم باشی و بدونت قلبم درد میکند # عــــشق

* میگن آدم تنها زود عاشق میشه اما من میگم کسی که عاشق بشه اصلا تنها نمیشه    < حتی با یه خاطره اش > # عشق

* فریادم را در قالب < سکوت > میزنم. خیلی سخت است اما زیباست چون تو را دوست دارم  # دوستت ــــ دارم

* خیلی دوستت دارم . شاید احساس کنی دروغ میگویم اما فقط یک چیز آن هم اگر دوستت نداشتم این رو برایت نمینوشتم      # عشق ـ واقعی

* یه شعر دونه دونه گل من یه دونه ^^ وقتی که میگم اونه یعنی واسم یه دونه  # شعر ـ عاشقانه

* تو را داشتن هدیه الهی است  # این ـ عشق ـ خدایی ـ است

* عشق مان روی مرام است نه هوس ^ مرام مان حیدری و مهدوی است و بس   # عشق ـ مهدوی

* تلاش یه راه عشقه که باید حسش کرد و حرکت کرد تا خوشبخت شد  # تلاش ـ عاشقی

* زنجیر رفاقت عاشقی حتی آهن بر هم نمیتوند این عشق را قطع کند  # زنجیر ـ عشق

* قدم های عاشقی ام را برایت بر میدارم تا بفهمی که دوستت دارم  # قدم ـ عاشقی

* برای درک مفهوم محبت باید به تو نگاه کنم مهربانم   # مهربانم  # محبت

* تو بودی که مرا از تنهایی وجودم خلاص کردی  # عشق

* جمله ای که نتوانستم بارها به تو بگویم این بود . اما نمیتوانم حال هم به تو بگویم و شرمنده ی عشقم شده ام     # خجالت ـ عاشقی

* قلبم را برای وجودت بی حیا میکنم همانطور که تو خودت را برایم بی حجاب کردی   # عشق ـ مهدوی   # محرم ـ قلبم

* آرامش زمانی میگیرم که تو را داشته باشم وگرنه بدون تو هیچم    # کنارم ـ باش ـ لطفا

* آرامش همراه تو و روح و وجودم مال تو ^^ در تلخی روزگار همه ی هستی ام مال تو   # عشقم

* عاشق شدن یک قدمش گفتن جمله دوستت دارم است اما بدانیم که مهم ترینش رفتار و نگاه کردن است  # عشق ـ عمیق

* در تلخی های زندگی ام تو بودی آرامش وجودم   # عشقم  # آرامش

* ای کاش میتوانستم عکس تو را روی وضعیت قلبم قرار دهم و بگویم دوستت دارم  # دوستت ـ دارم

* در سیاهی روی سفیدی خواهم نوشت که او شریک زندگی من است   # زندگی

*  ای عالم قلب من و ای آرامش جان من ^ ای به فدایت شوم و ای گل خوشبوی من # تقدیم ـ به ـ عاشقان

* به زبان آوردن جمله سنگین دوستت دارم خیلی سخت است حتی برای متاهل ها . با اخلاق و نگاه بگوییم دوستت دارم ^ یادت باشد ^

* مهمترین روزهای زندگی را با مهمترین انسان ها باشید زیرا لیاقتش را دارید  # روزهــــــااا

* موقعی که کنارم هستی قلبم عشقت را ذخیره میکند تا در نبودت آرامش قلب داشته باشم با وجودت

* برنامه های آینده ی زندگی مان را مثل استوری ها قرار دهیم و فکر کنیم تا بعدها به آنها برسیم   #ان شاءا.

* در قلبم عطشی از شعله های وجودت نمایان میشود که باور کردنی نیست و با خود میگوید < قلبم بدون تو هیچ است >  #عاشقانه

* نفس های عمیقم را که میکشم احساس مرگ میکنم اما به امید امیدم ، امید دارم    # امیدم ـ دوستت ـ دارم

* قلبم در حسرتت آشفته است ای همسرم و بدان تا که کنارم نباشی آرام نمیگیرم همسرم      #عاشقانه # همسرم

* یک لبخند تلخ هم میتواند سرآغاز یک خوشبختی مهدوی بشود   # عشقم ـ عاشقتم

* حس کردن تو برایم آرامشی به بزرگی قلبم است. شاید کم باشد اما قلب هر کسی همه ی زندگی اوست  # قـــلــــــب

* یک عاشق وقتی دیوونه میشه که عاشقه . اما وقتی همون دیوونه عاشق میشه دیگه دیوونه نیست عاقله     # عشق ـ تو مرا ـ دیووانه تر کرد

* عاشقم ای عشق و همدم و رویای من با توام ای مهربانترین و مرحمم >> دشت ها با بودنت گلستان میشوند اما بدان بی تو خاموش میشوند    # گلستان ـ قلبم ـ بمان

* سکوت و فریادم را با تو حس میکنم که معنی واقعی عشق را بفهمم    #عشق

* یه عاشق همیشه همیشه عاشق می مونه حتی اگر شده با یه خاطره   # عشق

* احساس عمیقم را با تو تقسیم کرده ام تا بدانی که دوستت دارم     #دوستت ـ دارم

* این گـــل تقدیم به نگهبان قلبـم زیرا خدا هست صاحبش   # نگهبان ـ قلبم ـ دوستت ـ دارم

* یا علی(ع) و یا زهرا (س) گفتن همیشه کمک مان کرده .  # عشق ـ مهدوی

* در دام بلا بودم و فرار کردم که تو در دام قلب من افتادی  . # عـشق

* گفتن دوستت دارم نشانه ی عشق نیست بلکه مهم رفتار و شخصیت است   # عشق

* قصه ها هستند که به آیندگان امید میدهند .  قصه سازان خوبی برای آنان باشیم   #قصه ـ ساز  #آینده # قلم

* بهترین لحظاتم زمانی است که تو را دارم  چون تو به زندگی ام امید خدایی دادی   # عشق ـ خدایی

* خدایا وقتی ناراحتم تو را یاد میکنم . بحق کربلای حسین(ع) کمک کن کنار معشوقه ام که هستم تو را یاد کنم   # عشق ـ خدایی

* در سختی های زندگی آنقدر شکست خوردم تا تو را یافتم # کنارم ـ باش ـ مهربانم

* چقدر از نظرهای منطق و فلسفه ی دیگران خواندیم اما با بی منطقی به دیگران خداحافطی کردیم # امیدوار ـ بمانیم

* هیچوقت دلم را آشوب مکن زیرا دلم احساس غم میکند پس فراموشم نکن  # فراموشم ـ کن

* لبخندها و اشک هایت را فراموش نمیکنم همانطور که خودت را فراموش نخواهم کرد         # فراموش ـ ممنوع

* بیاد عزیزی که وجودش قلب من ، خوشبختی اش آرزوی من و بودنش نفس من است          # عشــــق ـ خــا لص

* درسی از او    < دوست داشتن را نباید فریاد زد بلکه باید برایش تلاش کرد >                # درسی ـ از ـ عشــق

* آری ، دیوانه ام و حق داری مرا دوست نداشته باشی اما بدان که عشقت مرا دیوانه کرد و بمان نگهبان قلبم  # عشق # نگهبان

* یه عاشق همیشه منتطر خبرهای خوب است تا بد. خبرهای خوبی به معشوقه خود بدهیم

* قلب ها زمانی آرام میشوند که نصف نباشند. قلب ها همیشه نصف هستند تا معشوقه خود را بیابند

* عشق در قلب نیست بلکه اگر قلبی بشکند عشق هم تیکه تیکه میشود اما عشق واقعی آن است که ادامه دارد   # عشق

* علم قلبی من در مدرسه نبود بلکه همان عشقی بود که آخرش خوشبختی بود      # عشق

* کمربند رفاقت را فقط از رفقایت مخواه زیرا همسرت همان رفیقت است که برایت نگهبانی میکند   < حتی اگر هنوز هم محرمت نشده باشد >    # عشق

فرق امید و ناامیدی یک بخش است ( نا )

اگر درکش کردیم موفق هستیم

بخش دوم : ناامیدی  

* قلم حاضران را آیندگان باور ندارند زیرا واقعیت گذشتگان را حاضران باور ندارند

* قسمت کلمه ای است که خیلی ها به ظاهر میگویند که قسمت شد اما ته دلشان ناراضی ند < از ته دلمان قسمت و حکمت خدا را باور کنیم >

* لحظه های عاشقی می آیند و میروند اما عاشق واقعی می ماند و لحظه های ماندگاری

* وضعیتم عالیست اما قلبم نابود است برای کسی که کنارم نیست < مواظب خودمان و رفتارهایمان و فکرهایمان باشیم >

* به ما خیلی چیزا یاد دادند مثلا زیبایی آخرین گزینه ی عشقه ودرس و کار مهم نیست و. اما خیلیا به حرف خودشون احترام نمیزارن چه برسه جوونا  #احترام  ـ #حرمت

* عشق کلمه ای است که خیلی ها قدرش رو نمیدونن اما باهاش زندگی میکنن ولی خوشبخت کسی هست که درک و حسش میکنه

* صفحه های زندگی سیاه اند برایم چون مرام های عاشقی ام شکست   # شکسته ـ شدم

* اشک هایم به آسمان نشان داد که باران ببارد اما همان اشک ها به تو نشان داد که عاشقت هستم اما نشد #غم

* وقتی نت موبایلم را روشن میکنم منتظر تو هستم . < هیچوقت کسی را که عاشق میدانید منتظرش نگذارید >

* خیلی بغض دارم و زمانی میترکند که من نیستم . # غم   < ان شاءالله کسی داغ عزیزش را اینگونه نبیند > الهی آمین

* فریادهایم را که نگاه میکنم فقط سکوت بودند   # سکوت # تلخ

* برای رسیدن به تو باید گریه کرد تا روشن دل (نابینا) شدنم را تو ببینی  # غم  # شکست

* یه عشق عاشق همیشه شاید بمونه اما بدانیم عاشق نمیماند بلکه با عشقش میمیرد     # ممکن ـ دیر ـ شود

* خیلی وقت ها میخندم اما ناراحتم نه برای خودم بلکه بخاطر قلبم که چرا ناامیدش کردم   # امیدوار ـ بمانیم

شاید درست نباشد نمیدانم ، اما دوست دارم وصیتی کوتاه داشته باشم.

دوست دارم بعد از مرگم نسلی تربیت شوند که در مقابل دشمنان ایستادگی کنند زیرا.

بحمد الهی پدران علوی و مادران زهرایی دارند.

من همیشه آرزو دارم و داشتم که برای مشکلات امروزی چاره ساز باشم اما.

زمان مرگم خواهش میکنم که مرا در حرم جدمان یعنی آقا سلطان محمودشاه (ع) دفن کنید تا آرام باشم و ان شاالله کمکم کنند.

برای مراسم تشییع تا سومین روزم و حتی سالگردم خرج اضافی مثل (مسجد و حسینیه اجاره کردن ، اجرای مداحی زنده ، خرید شربت ، یک بارمصرف و. ) نکنید و تاکید میکنم همه هزینه ها را به خیریه بنیاد مهدویت شهرستانم هدیه دهید تا به نیازمندان واقعی شهرم برسد.

از اشخاص ی که جوانان را قبول ندارند و در زمان زنده بودنم شاهد بودم هم در مراسماتم حضور نداشته باشند. خواهشا

امید داشتم که مرا حلال کنید اما حالا نیستم دیگر مرا لعن نکنید.

والسلام

خلاصه ای از وقایع روز 19 آبان 1357 در گچساران

گلزار شهدای گمنام گچساران در تاریکی محض/وقتی شهدا فراموش میشوند

آیا مهدی(عج) واقعا با فساد ظهور میکند؟ || انتقاد شدید سید علی محمدی فعال سیاسی به برنامه تاجگردون

ـ ,تو ,عشق ,دوستت ,ها ,قلبم ,عشق ـ ,است که ,تو را ,دوستت دارم ,به تو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

social harms