محل تبلیغات شما

چرک نویس های تاجگردون + افشاگری

به گزارش تیم خبری "سپید عصر " ، وبسایت خبری کبنا نیوز گزارشی تحت عنوان افشاگری ی در گچساران و باشت را پیگیری کرد.

سایت ذکر شده اعلام کرد : در هر حال، آنچه که مشخص است برنامه های تبلیغاتی زودتر از موعد تاجگردون و سید قدرت حسینی و بگم بگم هایشان هم به ایجاد تشنج در میان مردم دامن خواهد زد و هم اینکه صداقت سخنانشان در میان مردم کمرنگ می شود.

کبنانیوز ادامه داد : لذا انجام تبلیغات نیز مدیریتی می خواهد که قانون زمان آن را مشخص کرده ولی تاکنون در اجرا شدن آن از طرف مدیران اهمال شده است.

این پایگاه خبری تصریح کرد :تاجگردون مرد الفاظ و لغات، دیروز در منطقه بوستان گفته است چرک نویس» برنامه هایتان را دارم، این حرف تاجگردون چه معنایی می تواند داشته باشد آیا او فرد نفوذی در تیم سیدقدرت دارد یا آنکه صرفا می خواهد ی بودن خود را به رخ بکشاند؟

مدیر کبنانیوز ادامه داد : در هر حال بگم بگم های انتخاباتی و فاش برخی اسرار، فاز جدید انتخابات در گچساران و باشت است که با برخی واکنش ها شروع شده و احتمالا این تازه اول این ماجرا است و شاید تا دوم اسفندماه حواشی زیادی از اینگونه برنامه های تبلیغاتی ایجاد شود. در اتفاقات ی اخیر، سیداکبر علیزاده فرماندار سابق گچساران و عادل امینی صاحب باغ بنوشکه گچساران به اظهارات تاجگردون و سیدقدرت واکنش نشان داده و در دفاع از خود توضیحاتی داده اند.
عادل امینی در یک پست اینستاگرامی اینگونه نوشته است: اینجا بنوشکه هست عاشقتم بنوشکه چه نابود کردی دروغگویان را من نه وام گرفتم نه آب ی کردم نه به کسی ظلم کردم بلکه باعث اشتغال عده ای عزیزان شهرم شدم وخدمتگزار مشتریان اما خداوند سبحان در قرآن کریم برای دروغگویان مرگ فرستاده تو که با آبروی مردم بازی میکنی من اهل خمس و زکاتم من فرزند کسی هستم که تو داخل خونه اش نون ونمک زیاد خوردی نمک نشناس خجالت بکش

منبع : کبنانیوز

خلاصه ای از وقایع روز 19 آبان 1357 در گچساران

گلزار شهدای گمنام گچساران در تاریکی محض/وقتی شهدا فراموش میشوند

آیا مهدی(عج) واقعا با فساد ظهور میکند؟ || انتقاد شدید سید علی محمدی فعال سیاسی به برنامه تاجگردون

تاجگردون ,های ,بگم ,گچساران ,بنوشکه ,مردم ,گچساران و ,کبنانیوز ادامه ,ادامه داد ,برنامه های ,در میان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه شاد با محیطی شاداب سرشار