محل تبلیغات شما

سید قدرت پاسخ تاجگردون را داد/ مگر خواهر شما (باغ بنوشکه) مادرتان است!!

به گزارش تیم رسانه ای "سپید عصر" سید قدرت حسینی عصر امروز در محله ی بنگروی شهرستان باشت پاسخ تاجگردون را داد.

وی در جمع مردم شهید پرور این محله گفت : بزرگانی سالهای گذشته در این محله بودند که برخی از آنان به رحمت خدا رفته اند و امروزه فرزندان شان مایه سرفرازی خود و گذشته شان هستند.

او افزود : کی جزعت میکرد در این محله قدم بگذارد ، قدم هایش را قلم میکردند. ماجرایی را شما (تاجگردون) اعلام کردید که من به مرحوم مادر شهیدتان بی احترامی کرده ام ؛ آیا مگر خواهر شما(باغ بنوشکه) ، مادرتان است؟

آقای سید قدرت حسینی اظهار داشت : به این مردم عزیز عرض میکنم که چرا باید لوله ی چهار اینچ آب آشامیدنی بدون کنتر و پرداخت مالیات برای باغ بنوشکه کشیده شود؟

وی تصریح کرد : شما گفته اید اسنادی دارید که اگر به شورای نگهبان تحویل دهید من را رد صلاحیت میکنند. شما اگر مرد هستید اسناد را به خبرگزاری بدهید زحمت شما کمتر میکنند.
مگر نه در دوره نمایندگی شما و دولتی که شما حامی او بودید دلار از سه هزارتومن به هیجده تومن رسید و هنوز از سیزده تومن پایین تر نیامده است.

منبع : سپید عصر

خلاصه ای از وقایع روز 19 آبان 1357 در گچساران

گلزار شهدای گمنام گچساران در تاریکی محض/وقتی شهدا فراموش میشوند

آیا مهدی(عج) واقعا با فساد ظهور میکند؟ || انتقاد شدید سید علی محمدی فعال سیاسی به برنامه تاجگردون

باغ ,بنوشکه ,محله ,مگر ,قدرت ,تاجگردون ,سید قدرت ,باغ بنوشکه ,خواهر شما ,شما باغ ,مگر خواهر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم سریال ایرانی و خارجی جدید